uleiul de catina

Diverse

Postata de mirceaaurelian cu 14 ani in urma.

buna ziua,am cumparat ulei de catina si as vrea sa stiu cu ce se poate combina sa nu fie gretos?Va multumesc

Raspunsuri (4)

raluca

acum 14 ani

Poti face combinatia asa; pui cate picaturi ai de luat si putina miere, (dar nu in apa, deoarece nu se dizolva, ci formeaza pelicula). Sanatate maxima!

vica

acum 14 ani

pui picaturile pe o lingurita,le pui in gura si fara sa inghiti bei apa imediat,uleiul nici nu se va mai simti ! sanatate multa

MARIA ADRIANA

acum 14 ani

din cite stiu eu se gaseste si sub forma de capsule .

Miha

acum 12 ani

Cu miere sau suc de lamaie sau suc de portocale sau orice suc astringent care sa taie greata.