Ulcer Varicos

Diverse

Postata de popescu florina Andreea cu 10 ani in urma.

Cum se inghide rana la ucer varicos ? Se vindeca intr-un loc si pocneste in celalalt loc . Piciorul este pana aproape de genunchi vanat ma doare ingrozitor iar piciorele mi se umfla. Am 58 de ani si de ceva ani buni ma confrunt cu aceasta problema. doresc sa stiu cum sa mai procedez.am folosit unguent cu cloranfenicol ma vindec intr-un loc si pocneste langa iar rana are o secretyie urat mirositoare. Ma pot dezinfecta cu betadina ? este buna aceasta ? Rog seriozitate ! Multumesc Aticipat

Raspunsuri (3)

terapeut Claudia

acum 10 ani

Buna ziua. Imi puteti scrie pe adresa de e-mail [email protected] in cazul in care doriti sa fiti ajutata cu tratament naturist de inalta calitate dar care trebuie sa il luati timp mai indelungat si sa urmati unele schimbari in modul de vita.

buna ziua

acum 10 ani

astfel de afectiuni nu pot fi vindecate decat cu remedii homeopatie sau naturiste potrivite caci medicamentele chimice nu trateaza cauza si in plus strica si calitatea sangelui.
Scrie-mi un email pe yahoo la *** (scris legat , fara spatii) si
va ajut.

tot eu

acum 10 ani

pe yahoo la za ne bu ne (scris legat)