tuse seaca persista doar ziua

Diverse

Postata de marisan1976 cu 9 ani in urma.

Buna ziua .am si eu o intrebare ,copilul meu are 4 ani si in urma unei viroze urate ,a ramas cu o tuse iritativa seaca ,cred ca il gadila in gat ,insa ce nu inteleg este de ce tuseste doar cand este in miscare cand doarme nu tuseste .li-am facut aerosoli pt ca la inceput tusea si noaptea si ziua ,in momentul de fata ii dau ketof si stodal la indicatia medicului .insa nu mi se pare sa dea semne sa se opreasca aceasta tuse?ce fel de sirop sa-i mai dau rhinathiol e bun ?astept un raspuns .va multumesc!

Raspunsuri (2)

tuse uscata

acum 9 ani

Este probabil de la medicamenrtele chimice luate. Cu altemedicamente chimice nu-l poti ajuta. Intreaba
mai bine aici de remedii naturiste:
http://s*****a

MembruMobileApp1481148003

acum 7 ani

Eu am folosit pentru baietelul meu sirop Prospan si inhalatii cu picaturi Prospan. Am tusit si noi ce-i drept cam mult dar dupa vreo 10 zile de tratament s-a oprit. Este important sa ai si rabdare pentru ca remediile naturiste isi fac efectul un pic mai incet, dar fara reactii adverse.