Tratamentul cu toxina botulinica

Diverse

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

vreau un tratament pt aceasta boala

Raspunsuri (8)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Ma intereseaza foarte mult ce tip de toxina botulinica ,si ce cantitate in scleroza laterala amiotrofica,pentru fasciculatii care acum sau transformat in spasme.Va multumesc mult si astept raspuns.

comentarii utilizatori

acum 15 ani

vreau un tratament si un doctor care poate acorda atentie bolnavilor de aceasta boala an zona ORASULUI GALATI

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Sufar din aprilie 2007 de o disfonie cauzata de un stres puternic . Am epuizat in Cluj tot ce inseamna medic specialist ORL renumit Mi s-a indicat pentru deblocarea muschilor in zona corzilor vocale tratamentul cu toxina botulinica. Se recomanda ces tratament si daca da exista riscuri? Va multumesc

comentarii utilizatori

acum 15 ani

UNDE SE POT FACE TRATAMENTE CU TOXINA BOTULINICA , SI CAT COSTA ? SUFAR DE INCOTINENTA URINARA .
MULTUMESC

comentarii utilizatori

acum 15 ani

daca doreste cineva sa imparta acest tratament ma puteti gasi la adresa: [email protected].
multumesc!

comentarii utilizatori

acum 15 ani

in urma unei depresii suferita acum un an mi se zbate ochiul, se poate trata cu toxina botulinica, dar acest medicament este destul de scump si o fiola se poate folosi la 3-4 pacienti.caut persoane dornice sa imparta aceasta fiola pt a se reduce costul.

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Am un baietel de 5ani care sufera de tetrapareza spastica si acum 2 zile i-am facut un tratament cu toxina.Suntem de 3 ani in strainatate,si va rog sa-mi dati si mie sfaturi ,,cei care cunoasteti situatii asemanatoare.VA MULTUMESC

comentarii utilizatori

acum 15 ani

AM O ERUPTIE SI MINCARIMI PE CORP MAI PUTIN SI NU STIU CE SA FAC.AM SUSPICIUNI IN ACEASTA PRIVINTA PT ;1AM MINCAT PUTIN DINTR-O CUTIE PREPARATA CU HERING LEGUME SI MAIONEZA.2 AM STAT INTR-O INCAPERE UNDE S-A DAT CU TIFEL AM DORMIT.3 AM IMBRACAT O BLUZA CARE NU MI S-A PARUT NOUA DESI ERA DIN MAGAZIN .SIMPTOMELE SUNT PT. ALERGIE?SAU INTOXICATIE ;NU AM FEBRA,MA DOARE PUTIN CAPUL DAR ESTE O ERUPTIE PE FATA INSOTITA DE MINCARIMI SI FOARTE PUTIN PE CORP.LA CE MEDIC SA MA ADRESEZ CACI E CAM DE 4 ZILE ?MUTUMESC CU STIMA MS