tratament pentu par

Diverse

Postata de nicoleta151132030 cu 15 ani in urma.

BUNA ZIUA ,AS DORI SA VA INTREB DACA EXISTA UN TRATAMENT PE BAZA DE PLANTE ,PENTRU PAR PE PERIOADA CHIMIOTERAPIEI ,SAU PENTRU CRESTERE MAI RAPIDA A PARULUI DUPA TERMINAREA ACESTUIA

Raspunsuri (2)

carmen658

acum 15 ani

Buna,
Inceaca cu MIDOLLOS- PLACENTA SERICAL (Kaloos)- cu vitamine, saruri, minerale, extracte de grau, maduva de bambus; revitalizeaza parul dupa decolorari, permanent, tinand cu succes locul tratamentului pe baza de placenta animala. Sanatate si succes

alina catalina128429

acum 15 ani

da exista,lasa adresa la mesaje private