transpiratie rece,insomnie,etc

Diverse

Postata de haymitto21 cu 10 ani in urma.

Buna ziua! Desi ma confrunt cu simptome extrem de generale ce pot indica probabil diverse boli, va scriu din disperare de cauza. Nu am reusit sa gasesc o explicatie si implicit o solutie pentru ceea ce mi se intampla de ceva timp si simt ca nu mai pot reveni la normal. Va multumesc anticipat. De o luna ma confrut cu urmatoarele simptome: transpiratie rece mai ales in zona fruntii, insomnie ( dorm de la 23-5.00 apoi nu pot sa mai dorm),lipsa poftei de mancare, stari de oboseala,ameteala uneori am si frisoane,diaree,gaze. Mentionez ca am fost diagnosticat cu reflux gastroesofagian

Raspunsuri (2)

Paraziti intestinali?

acum 10 ani

Din simptomele pe care le ai, sunt de parere ca tu ai paraziti in organism. Fa un examen coproparazitologic sa vezi exact cum sta treaba.

La rezultat la mine a iesit tenia sollium .. am avut nevoie de foarte multe tratamente. Singurul care a functionat cum trebuie a fost cel pe baza de nuca neagra, pelin si cuisoare. Sanatate~!

Lucian vasile

acum 10 luni

Soy de acord