transpiratia mainilor

Diverse

Postata de miresiady cu 14 ani in urma.

de mica imi transpira mainile,in timpul scolii imi transpirau mai mult nu puteam sa scriu fara sa pun un servetel sub mana ca sa nu ud caietul,dupa ce am terminat scoala am observat ca mainile nu imi mai transpirau destul de putin si mai rar,acum sunt insarcinata si mainile au inceput sa imi transpire la fel ca in scoala,am urmat la sfatul medicului de familie un tratament cu calciu injectabil dar degeaba,ce imi recomandati?

Raspunsuri (7)

nickmirela

acum 14 ani

sora mea are aceasi problema ca si tine si luna viitoare e programata ptr operatie.daca vrei sa stii mai mult id meu este mirela.sora multa sanatate

tonys

acum 11 ani

Si eu am avut aceeasi problema, insa s-a rezolvat in totalitate cu Odaban Lotiune Pentru Maini. Este extrem de eficienta, pur si simplu, dupa ce te dai cu ea, palmele raman perfect uscate si catifelate. Stiu exact cat de jenant este sa ai mainile mereu umede. Problema mea era ca lucram mereu cu hartii (contracte) care trebuiau manip**ate in prezenta clientilor, si era extrem de jenant.

Vezi ca nu o gasesti peste tot, eu am cautat-o in farmacii fara rezultat, insa am gasit-o pana la urma pe un site www.antitranspiratie.ro . Merita sa o incerci, crede-ma. Succes si...uscare usoarsa:)

x

acum 10 ani

contine mult aluminiu care nu ii sanatos

ancuta

acum 10 ani

va rog sami dati un sfat transpir tare in palme nu stiu ce tratament sa ia

Alina

acum 10 ani

Si eu am avut aceeasi problema si la recomandarea medicului am incercat lotiunea pentru maini de la Odaban. La mine a dat rezultate, am luat-o de aici http://www.antitranspiratie.ro/. Bafta!

Ana

acum 10 ani

Am o problema foarte mare cu transpiratia mainilor si a picioarelor si nu stiu ce sa mai fac. Nu pot scrie fara sa pun un servetel. Va rog ajutati.ma cu sfaturi utile :(

david

acum 8 ani

Si eu am acceasi problema mainile si piciorele imi transpira foarte mult si mainile cateodata le am mai vinete daca stie carev vreun remediu va rog sa ma ajutati ..Multumesc