tomografie pulmonara

Diverse

Postata de mihaelanica cu 12 ani in urma.

care sunt clinicile de stat sau private din bucuresti cu contrct cu casa de asigurar ide sanatate unde pot face un tomograf pulmonar. nu sunt nicaieri fonduri si copilul meu de 17 ani,diagnosticat cu cu rabdomiosarcom embrionar ,operat ,radiotratat si la sfarsitul tratamentului de chimioterapie trebuie sa faca aceasta investigatie finala. as dori niste adrese sau numere de telefon unde sa pot suna sa fac o programare. va multumesc anticipat!

Raspunsuri (4)

Kinetoterapiebv

acum 12 ani

din cate stiu,clinicile Hiperdia si Medlifeau si contract cu casa de asigurari,cautati adresa si nr de telefon pe internet,si sunati maine la prima ora,poate aveti noroc sa nu fie toate locurile ocupate pt luna iuluie,fiindca nu au fonduri nelimitat ci in functie de banii pe care ii primesc de la casa de asigurari si de pacientii programati lainvestigatii.
multa sanatate!

Iuli

acum 12 ani

Medicul copilului ar trebui sa va poata da aceasta informatie (ar fi trebiut de fapt sa vi-o dea din start!).

mihaelanica

acum 12 ani

multumesc pentru sfat!o sa incerc cu toate ca ,stiti ,traim in romania!nu sunt fonduri pe nicaieri! medicul curant ,dealtfel o doamna doctor extrordinara si cu foarte multa dragoste pentru copii nu poate face prea multe pentru ca nu depinde de dansa! recomandari sunt dar v-am spus nu sunt fonduri,nici macar pentru copii!!! va multumesc din suflet pentru raspunsuri si va doresc multa sanatate!

mihaelanica

acum 12 ani

multumesc!la hiperdia ritmului am gasit intelegere si o doamna doctor extrordinar de cumsecade si grijulie!