ticuri nervoase

Diverse

Postata de ELENA LOREDANA cu 13 ani in urma.

buna seara
am fost la medic cu baietelul meu de 10 ani ,care are ceva ticuri(clipacit din ochi si miscatul guritei in diferite moduri)
tratamentul e urmatorul:1 haloperidol picaturi incept de pe 10. 06 cate o picatura de trei ori pe zi si treptat pana la 4 picatuirii pana pe 30. 06
2.romparkin capsule si se da 1/4 primele doua zile de trei ori pe zi si apoi pana pe 30. 06 cate 1/2 de 2 ori pe zi
3.diasepan cate 1/4 in fiecare seara 10-30.06.2010.
vreau sa stiu daca e corect tratamentul
daca nu e prea puternic
multumesc

Raspunsuri (1)

raluca

acum 13 ani

Ce fel de diagnostic medical are baietelul?