teza

Diverse

Postata de raresik cu 10 ani in urma.

Salut astazi am dat teza la mate si mea dat rezultatul la o limita 2 pe 0 si am uitat sa scriu ca este egal cu infinit, daca n-am scris ca este egal cu infinit ami ia in considerare exercitiu ami da jumate de punct pe el?

Raspunsuri (2)

FreeStyle11

acum 10 ani

Intrebarea asta nu isi are rostul pe acest forum.Incearca pe TPU.

aspen

acum 10 ani

Eu nu ti-as da nici un punct, mai ales ca lb ta romana lasa de dorit, plus ca acesta nu-i forumul adecvat!