test sarcina

Diverse

Postata de iszabella cu 12 ani in urma.

buna !!! am si eu o intrebare ...care e treaba intre testul de sarcina si menstruatie ...adica...daka il faci la 1 zi..nu iti da rezultatul corect?!?!?! nu ma faceti nebuna...stiu ca o sa spuneti...daca ai menstr,de ce m-ai apelezi la test...nelamurirea mea e ca pe test scrie ca acel hormon hGG este secretat in urina la aproximativ 20 de zile de la ultima menstruatie...mai devreme nu-mi dezvaluie rezultatul ?ajutati-ma,va rog!multumesc!

Raspunsuri (5)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

ne-ati putea scrie cand a fost actul sexual? si la ce distanta fata de menstruatie?

va urez o zi buna

iszabella

acum 12 ani

ultimul act sexual a avut loc pe 4 ianuarie,iar pe 21 am avut prima zi de menstruatie...

????

acum 12 ani

21 dec? sau 21 ian?

iszabella

acum 12 ani

21 ianuarie

iszabella

acum 12 ani

pe 21 -22 dec,nu mai stiu sigur am avut menstr,am avut mai multe contacte sexuale de atunci,ultimul pe 4 ianuarie...iar pe 21 ianuarie am avut menstr