termogenice

Diverse

Postata de Vasile133 cu 15 ani in urma.

este bine sa se ia Unidyne cu aspira tamponata de 2 ori pe zi.si daca da care este motivul.Insir mai jos compozitia a 2 capsule de Unidyne

Serving Size 2 Capsule
Serving Per Container 65
Amount Per Serving ..................................................%DV
Pantothenic Acid . . . . . . . . . . . . . ..............40mg .....400%
Bitter Orange Extract (4% synephrine)...250mg ...........*
Coleus Forskohli Extract. . . . . . . . . . . . . ..100mg ...........*
(forskolin,coleonol)
Guarana Extract (22% caffeine) ..............910mg ...........*
White Willow Extract (15% salicin) .........105mg ...........*
Ginger Root ..................................................50mg ............*
Citrilene� (hydroxycitric acid) ...................50mg ............*
Proprietary Blend .......................................250mg
L-Tyrosine*, Acetyl-L-Carnitine (ALC)*
Fisetin*, Magnesium Phosphate*
2-Dimethylaminoethanol (DMAE)*
Isoflavonol� (isoflavones) .........................50mg ............*
*Daily Value (DV) not established.
Other Ingredients: Calcium pantothenate, garcinia cambogia, pueraria lobata, calcium phsophate, magnesium phosphate, gelatin, magnesium stearate.

Raspunsuri (2)

mariana141135892

acum 15 ani

Ce este luat de 2 ori pe zi aspirina, unidyne sau amandoua? pe ce perioada de timp?

Vasile133

acum 15 ani

pai pt fiecare portie de unidyne cate o aspirina tampona pe o perioada de o luna (cam atat ajunge un flacon)