sunteti neseriosi

Diverse

Postata de membru244229 cu 10 ani in urma.

acum 2 zile am adresat o intrebare in sistemul platit si azi 22 iunie ora 20:44inca nu am primit nici un raspuns. intre timp ajung la medicul meu si nu mai am nevoie de raspunsul vostru. nu stiu ce inseamba pentru voi prompt,dar pentru mine max. 24h.

Raspunsuri (1)

yGxvDQA973Sl

acum 10 ani

pspan class="comment-author"therese span-/span /spangood thing you asked to take it it looks great. i used to be either intdaiimted to ask people, or give myself an excuse like it''ll be there tomorrow. now i never give myself an excuse and i''ve never had someone tell me no'' when i ask. most people even ask for a copy. keep asking./p