Sunt însărcinată ?

Diverse

Postata de MembruMobileApp303383 cu 8 ani in urma.

Buna . Nu stiu ce se petrece cu burta mea . Am avut contat sexual neprotejat acum 2 luni . Ciclul a venit si luna trecută si luna asta dar am niște senzații ciudate . Acum 4 seri am vomitat .. Si de 3 zile m simt foarte umflata in burta, încordată si mi se misca ceva plus ca ma doare cand se misca si parca ma apasă .. Chiar nu stiu ce se întâmpla .. Poate fi sarcina?

Raspunsuri (2)

membru304119

acum 8 ani

Exista sarcini care exista , desi ciclul este regulat. De ce nu iti faci un test de sarcina? Chiar doua, ca sa fii sigura. Fa-ti si analizele de sange pentru boli cu transmitere sexuala. Oricum, fie ca esti sau nu insarcinata, ai grija de tine, nu fuma, mananca sanatos, nu te consuma prea tare, ca sa nu se agraveze situatia.

membru304119

acum 8 ani

Imi cer scuze pentru mesajul anterior.

Exista sarcini care se desfasoara , desi ciclul este regulat. De ce nu iti faci un test de sarcina? Chiar doua, ca sa fii sigura. Fa-ti si analizele de sange pentru boli cu transmitere sexuala. Oricum, fie ca esti sau nu insarcinata, ai grija de tine, nu fuma, mananca sanatos, nu te consuma prea tare, ca sa nu se agraveze situatia.