stare disconfort

Diverse

Postata de cld_74 cu 10 ani in urma.

Buna, am 40 de ani si ne dorim f mult un bebe, avem unul dar...anul trecut am pierdut o sarcina. Dar de cateva saptamani ma ustura jos cand fac sex si in plus ma ustura si in zona anala. Mentionez ca am avut relatii sexuale doar cu sotul meu. Nu stiu de unde provin aceste "usturimi"

Raspunsuri (2)

Studenta anul vi MG

acum 10 ani

este posibil sa aveti o candidoza genitala, mai ales daca in ultima vreme ati urmat tratament cu antibiotic

oricum va recomand o consultatie la medicul ginecolog, care va va explica sansele dumneavoastra de a ramane insarcinata in mod natural, ce alte optiuni aveti pt a ramane insarcinata, precum si riscurile asociate cu o sarcina la aceasta varsta. sarcina trebuie urmarita cu atentie

cld_74

acum 10 ani

multumesc pentru raspuns