Stări de voma fără voma!

Diverse

Postata de MembruMobileApp1493993507 cu 7 ani in urma.

Buna ziua , Am 19 ani si de marți ma simt rau prima oară a inceput usor cu o durere îngrozitoare in zona abdomenului , apoi am inceput sa ies foarte moale la wc , timp de 2 zile asa m-a ținut , aveam frisoane , temperatura , de joi de cand m-a lăsat am senzația de greață , dar fără sa simt nevoia sa vomit , mănânc putin si nu mai pot dupa , nu ma lasa aceasta senzatie sa mai continui sa mănânc , mi-a venit si menstruația pe 1 adică de 4 zile dar in astea 4 zile mi-a curs foarte putin adică nu se umplea nici jumătate din tampon ... nu cred ca sunt gravida deoarece luniile trecute menstruația mi-a venit normal si nu m-am mai culcat cu iubitul meu de o luna si un pic .. Menționez luna trecută mi-a venit normal , nu stiu ce sa mai fac .. as aprecia daca mi s-ar Răspunde imediat , Multumesc anticipat !

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Diverse/starea-de-voma-varsaturile_7611