Spitalul Militar Constanta

Diverse

Postata de teonia cu 11 ani in urma.

As dori sa stiu daca a fost cineva operat de curand in Spitalul Militar din Constanta.
Ma intereseazain special care sunt conditiilee, e curat , esti pus pe drumuiri ca si la cel de Urgenta pt tot ce este necesar de la pansament, perfuzor pana la algocalimin.
Intreb intrucat va tb sa ma operez sapt viitoare.
Multumesc, anticipat.

Raspunsuri (11)

eugen

acum 9 ani

da ,acum un an mama a mers la urgenta la ei ,era pe picoare si dupa 7 zile au scos-o pe o patura moarta. ca pe un caine ,nu ca pe un om,a fost tratata si chinuita sapte zile de macelarii de acolo. nu va sfatuiesc sa mergeti sau e riscul vostru.

luminita

acum 9 ani

dea dr cucu bogdan un dr f bun

curcanu

acum 9 ani

doresti o operatie pentru monturi, adreseazate doctorului IVAN. vei plati

doua suruburi 200 euro si iti va monta unu singur si un stafilococ

auriu. asa a patit sotia mea operata in martie 2014 de macelaru IVAN.

magda

acum 9 ani

Aoleuuuu....
Sotul meu vrea sa se opereze acolo, pt coxartroza....proteza....
Deci,
Nu e delop***adee buna?????

Mihaela*

acum 8 ani

Conditii nu ff bune,dar operatia a decurs bine,s-a simtit ff bine,operatie facuta de dr.Ghita Ctin.Multumim si echipa de asistente f dragute,nu ca in Spitalul Jud.mafie.

gica

acum 8 ani

Buna ziua,as vrea sa stiu si eu daca s-a operat cineva de ruptura de ligament incrucisat anterior si leziune de menisc la dl doctor Ivan de la Spitalul Militar Constanta?Ce parere aveti?
\\

luiza

acum 8 ani

Am avut 2 operatii in decurs de 3 luni la Spitalul Militar.una de fiere la dr. Stefan si o mana rupta cu spirit de raspundere (am avut nevoie de placuta si suruburi) la dr. Ivan. Jos palaria!!! Nu pot reprosa nimic. Medici, asistente si infirmiere...toti isi fac treaba deosebit!

pocora valentina

acum 7 ani

mii de multumiri domnului doctor Stefan George . Un om deosebit un caracter minunat care iti da incredere siguranta in reusita operatiei.histerectomie totala 18 mai 2016

Rosu

acum 7 ani

D l dr Minea un om si medic de exceptie. Am fost operata anul trecut , o interventie grea histerectomie totala insa, totul a decurs f bn. Spitalul lasa de dorit, ca majoritatea spitalelor din Romania. Asistentele profesional bune . Sotul meu operat tot de dr Minea de colecist-rezultat excelent. Daca s-ar investi in spitalul militar si s-ar renova totul ar fi minunat ptr ca sunt medici cu mare potential dar daca mediul de lucru este deplorabil se lupta si ei cu ce li se ofera.

Utilizator11535263160

acum 5 ani

Vreau sa i multumesc doamnei doctor Alina G un mare medic chirurg specialistă care mi a salvat viata pentru probleme apelati cu ce a m ai mare incredere spitalul militar constanta

Utilizator21560181203

acum 4 ani

Buna ziua as vrea sa stiu ce medic chiurg otoped este bun la spitalul milita pentu a chitui melcul de sold