slabire

Diverse

Postata de Arabela2138732 cu 13 ani in urma.

In ultimul timp am luat ceva kilograme in plus,15 intr-un an.Vreau sa-mi cumpar un aparat de slabit de la tv(telesoping) RELAX AND TONE.As intreba daca este bun si ce alte diete si schimbari in viata mea ar trebui sa fac pentru a fi sanatoasa?

Raspunsuri (7)

Arabela2138732

acum 13 ani

ast rasp dvs la intrebarea mea...

Psih. Antonia - Carla Isacu

acum 13 ani

Nu stiu ce sa va spun despre aparat, dar pentru o dieta echilibrata si o slabire sanatoasa ar fi bine sa consultati un nutritionist - o recomand pe dr. Lygia Alexandrescu de la clinica Natural Silhouette. Succes!

lucian

acum 13 ani

Miscarea si exercitiile fizice sunt obligatorii. O dieta sanatoasa bazata pe suplimente alimentare de la Forever Living iti asigura in primul rand sanatatea de care ai nevoie si kilograme in minus. Detalii la e-mail: [email protected]

Dr. Liliana Duica

acum 13 ani

consultati si un medic endocrinolog ptr a elimina o cauza endocrina. Aveti nevoie de o dieta corecta(nu infometare) si multa miscare si foarte multa vointa. de aparat nu stiu in ce masura o sa va ajute,puteti incerca. succes

alinaiacome

acum 13 ani

buna
eu am achizitionat un aparat de la selgros.e acelasi cu cel de la teleshopping.sa-ti zic drept l-am folosit putin dar acum fiind plecata din tara l-am lasat prietenei mele si spune ca-i bun pt celulita.eu doar pt asta l-am si achizitionat.

Arabela2138732

acum 13 ani

alinaiacome multumesc pt rasp...cred ca am sa-l incerc si eu..

Produse Teleshopping

acum 11 ani

Produse vazute la TV cu 50% reducere si Livrare Gratuita in 24 de ore. Teleshopping: Kosmodisk, Relax & Tone, Magic Bullet, Ab Tronic, Vibra Tone, Celluless, Paint Zoom, Go Duster, Bullet Express, Razatoare Original V, InStyler, Swivel Sweeper G6, Robot de bucatarie Kitchen King Pro, Storcator Pro V Juicer, etc, http://www.reduceri50.ro/