sindromul West

Diverse Sindromul West

Postata de cosmina2100766 cu 15 ani in urma.

Am si eu o intrebare?De ce dak esti sarac nu primesti atenti e din partea oamneilor?Fratele meu are sindromul West..si pana acum nu a fact niciun progres..s`a nascut cu acest sindorm!iar Doamna Medic ne trateaza cu dosul..sunt revoltata!ma poate ajuta cineva?exita vindecare?

Raspunsuri (3)

nicolae147101506

acum 15 ani

Am cautat pentru tine referinte medicale si am gasit mai multe recomandari spre Centrul National de Epilepsie din cadrul Spitalului Al. Obregia ( Sos. Berceni, nr. 10-12, sect. 4, tel. 334 42 66/interior 407 , 463), dr. Carmen Burloiu, prof. Sanda Magureanu.
Incerca cumva sa ajungi cu fratele tau acolo. Recomadarile catre cele doua doamne doctor sunt f. bune
Iti doresc sanatate, curaj si rabdare

diana batori

acum 12 ani

contacteaza ma pe adresa de mssenger sau email [email protected]

flory

acum 12 ani

am o nepotica diagnosticata cu sindromul west are 6ani \\\\\\\\se trateaza cu depakine rezultate sunt ac***a in vedere ca acum vorbeste dar ca un copil de 3 ani=