sindromul DANDY WALKER

Diverse

Postata de nutzik25 cu 7 ani in urma.

Buna
Am si eu o nelamurire...Sunt insarcinata in 34 de saptamani si in urma cu cateva zile medicul meu ginecolog ma sunase sa-mi spuna ca ar trebui sa ma duc pana la clinica sa discutam ceva.
Am fost la ecografie si nu a fost nimic grav,mi-a dat o trimitere unde scrie ca "Posibil suspect sindromul dandy walker''''
pana la varsta asta a fatului nu putea observa mai repede?
Ma intereseaza care sunt simptomele??eu ca si mamica nu simt nimic in neregula?Am un copilas activ la 5 dimineata ma ''''trezeste''''da din maini si din picioare simte cand il mangai.sunt cu psihicul la pamant..

Raspunsuri (1)

Utilizator11534855444

acum 5 ani

Bună, ce decizie ai luat pana la urma, în legătură cu bebelușul suspectat de Sandy Walker.