sindrom nefrotic

Diverse Glomeruloscleroza focala segmentara

Postata de antonela beatrice cu 15 ani in urma.

buna.am 21 de ani si sufar de un sindrom nefrotic.in lun decembrie am aflat acest diagnostic dar nu stiu prea multe despre acest sindrom.Mi s-a mai spus in urma unei biposii renale ca sufar si de amiloidoza renala.daca este cineva care stie ceva despre aceste doua boli va rog sa imi raspundeti la acest mesaj.va multumesc

Raspunsuri (1)

Paul69

acum 15 ani

E CEVA PE SISTEMUL NERVOS? NU STIU SA-TI SPUN DAR SFATUL MEU ESTE SA NU STAI ASA MERGI SI TE TRATEAZA CA VIATA E FRUMOASA