simt mana stanga amortita

Diverse

Postata de ALEXANDRINA VIORICA1 cu 12 ani in urma.

intrebareimi de ce imi amorteste mana stanga pina la cot?

Raspunsuri (2)

teodora

acum 12 ani

ori ai lipsa de magneziu,ori circulatia periferica deficitara,ori este reumatic.

Medic Epuran

acum 12 ani

În legătură cu amorţeala ar trebui oferite de d-vs nişte răspunsuri la următoarele întrebări:
1.amorţeala este continuă sau doar în anumite momente?
2.aţi suferit vreo lovitură sau vreun accident la mâna stângă?
3.temperatura la nivelul mâinii stângi este diferită de cea a mâinii drepte? (este cumva mai rece?)