sfat

Diverse

Postata de maria670118559 cu 15 ani in urma.

am 34 de ani am la urgenta la spital si mi sa spus ca am flecmon ischio rectal,am intrat la sala si mi s a incizat pe inauntr ul intestinului.dupa care am mai fost la control la un alt medic si mi sa spus ca nu este bine si trebuie sa opereze din nou.va rog dati mi un sfat cum e bine.

Raspunsuri (1)

andrei178

acum 15 ani

Daca asa ti s-a recomandat, inseamna ca operatia e necesara. Daca nu esti convins totusi, mai poti cere sfatul altui medic...Aici nu avem cum sa-ti dam sfaturi, numai cineva specializat care vede exact problema ta iti poate spune ce e de facut. Sanatate!