SEPTOVAG, pulbere

Diverse

Postata de Simona149139275 cu 12 ani in urma.

Cat de des trebuie folosit?

Raspunsuri (3)

laura

acum 12 ani

Numai la indicatia medicului,spalaturile intravaginale dese,nu sunt recomandate..

Simona149139275

acum 12 ani

Multumesc Laura, dar vroiam sa stiu cum trebuie folosit pt k nu scrie cat de des sau rar este indicat sa`l ulitizezi,

laura

acum 12 ani

1-2 pliculet/seara,dizolvat in irigator,eu zic ca maxim 7 zile,asta in cazul in care aveti vreo infectie nespecifica,daca e ceva mai mult,tratamentul este incomplet,si va trebui sa luati unul medicamentos..