Senzatie de intepaturi in corp

Diverse

Postata de yelllow cu 9 ani in urma.

Buna ziua ! De 3 zile am niste intepaturi la nivelul corpului ,mai ales in zona toracelui unde sunt mai dese si au o durata mai mare ,decat cele care sunt in zona capului si a picioarelor. Nici nu stiu cum sa le descriu ,tind sa cred ca la caldura se manifesta mai des asta fiindca am iesit afara si le am simtit mai dese. O pot descrie ca pe o senzatie de intepatura ,uneori vin si mai multe deodata si cu o senzatie de caldura in plus ca si cum m ar arde ceva .Poate cineva de aici a trecut prin asta si stie sa.mi dea un sfat . Precizez ca m am trezit si noaptea din cazua acestor intepaturi .(impreuna cu astea am si senzatia de frig ,ca atunci cand esti racit si ai frisoane, seara mai ales.)

Raspunsuri (3)

Dumitru

acum un an

Așa ceva am și eu acuma.
Dar ce este?

Utilizator11580139714

acum un an

Oare ce o fi?

Utilizator11697835228

acum 6 luni

Am înțepături rare pe corp care sunt călduroase când se manifestă , puteți sa ma ajutați cu un sfat ??