Senzatie de greata permanenta .?

Diverse

Postata de MembruMobileApp1515244108 cu 6 ani in urma.

Buna ziua. Ma numesc Mihai si am 33 ani .Sper sa ma ajute cineva pana sa ajung la medic. De vreo 10 zile am aproape permanent senzatie de greata insa fara voma. Nu pot manca mai nimic fara sa mi se faca rau orice mananc imi provoaca greata,e de ajuns sa ma gandesc la mancare si se instaleaza greata. Totodata am si o durere de stomac in partea de sus.De asemenea, dimineata cand ma trezesc am un gust metalic in gura.
Pe langa acestea, am un somn agitat, ma trezesc frecvent in timpul noptii si mi se pare ca ard,apoi simt cum ma racesc.
In rest nu am febra, scaunul este normal.
Am citit mai multe articole dar nu ma incadrez la niciuna din afectiuni. Ce credeti ca poate fi? A mai avut cineva asa simptome.?E cazul sa ma ingrijorez?

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Diverse/starile-de-greata-particularitati-medicale_7448

Utilizator11569444241

acum 4 ani

Buna seara ,ati gasit vreun diagnostic ?Am aceleasi simptome de foarte mult timp.