senzatie de frig

Diverse

Postata de vasile183 cu 13 ani in urma.

de multe ori am sezatie de frig chiar daca nu este frig. stie cineva care ar putea fi cauza si ce as putea sa fac ? pt. ca este un disconfort. medicul de familie nu a fost prea clar.

Raspunsuri (2)

mikmok

acum 13 ani

Cand se intampla sa ai aceasta senzatie de frig, seara, dimineata, cand mananci? Mergi la un control endocrinologic si cere sa-ti faca un control la tiroida.
Uite cateva simtome: senzatie de frig, oboseala, caderea parului, constipatie....

vasile

acum 13 ani

senzatia de frig in general o am cand stau ,cat despre oboseala , o am ,dar muncesc de dimineata pana seara. la ultima analiza hemoglobina a fost cam mica-12,5