Se poate sa fiu însărcinată ?

Diverse

Postata de Larisa.lari. cu un an in urma.

Buna am o intrebare mia venit menstruatia da cam de 2 zile nu pot mânca nimic mie greață de ori ce mâncare puteți va rog sa imi dați un răspuns se poate sa fiu însărcinată ?

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Daca sunteti ingrijorata ca ati putea fi insarcinata, cel mai bine este sa faceti un test de sarcina pentru a confirma sau exclude aceasta posibilitate. Cat priveste simptomele de greata, este bine sa consultati un medic pentru a stabili cauza exacta a acestora.

Va recomandam sa va programati la un medic ginecolog: https://www.clickmed.ro/medic/ginecologie

Articole de interes:
sfatulmedicului.ro/Diverse/starile-de-greata-particularitati-medicale_7448
sfatulmedicului.ro/Evolutia-sarcinii/sarcina-normala-patologica-si-extrauterina_996