scurgeri vaginale

Diverse

Postata de lovely cu 13 ani in urma.

este normal ca dupa ciclu sa ai mai mult timp scurgeri alb-galbui si cu un miros intepator si cateodata cam abundente?si apoi tot timpu sa ramai cu mici scurgeri chiar daca doctorul mi`a zis ca e ok eu nu cred ce as putea sa fac?

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Scurgerile sunt normale, alb-galbui da, abundente nu prea, mirosul nu e normal si arata o infectie. Mergi la medic si cere o lama cu toate analizele BTS.

lovely

acum 13 ani

ms mult de tot...urmeaza sa merg la medic...