Sciatica sau o problema mai graba?

Diverse

Postata de PavElena cu 11 ani in urma.

Buna ziua, de aproximativ un an jumate am inceput sa ma confrunt cu niste dureri care apar la nivelul feselor si cateodata coboara pe ambele picioare, dureri care se agraveaza daca fac exercitii fizice, Sunt secretara si o foarte mare parte din timp o petrec stand pe scaun la calculator, cateodata si stand pe scaun simt dureri la nivelul coapselor si coboara spre genunchi. Va rog sa-mi da-ti si mie un sfat, unde as putea sa merg sa-mi fac niste analaze sau o consultatie ceva? Este posibil sa fie ceva mai grav decat sciatica?Am uitat sa mentionez ca, tot din cauza meseriei mele ma dor si mainele de la coate in jos.

Raspunsuri (1)

Naturopat Claudia

acum 11 ani

Buna ziua. Va recomand sa faceti o investigatie mai amanuntita. Daca vreti sa expuneti mai detaliat problema dv sa va dau o sugestie atunci imi puteti scrie pe adresa [email protected].