scaun inchis la culoare

Diverse

Postata de cu 13 ani in urma.

buna ziua!!! de cateva zile iau niste multivitamine efervescente si pastile masticabile de fier...sunt un pic anemica si de atunci scaunul meu este inchis la culare un verzui inchis spre negru> tin sa mentionez ca stilul meu de hrana este tot acelasi!!! ar putea fi aceasta schimbare de la pastile?

Raspunsuri (8)

loredana_dana

acum 13 ani

tin sa te informez ca si eu am avut o perioada cand luam tot timpul calciu magneziusi zinc si mereu faceam caderi de calciu si ameteam nu ma putea desparti de acest calciu
pana intr-o zi cand am consultat un medic homeopat si am reusit sa echilibrez acest punct deficitar din corp . de cand am luat renediu homeopat nu mai am acele caderi de calciu care erau foarte frecvente pe timp de vara
asa ca iti recomand sa consulti un medic homeopat .
Homeopatia ajuta la multe boli unde alopatia este neputincioasa. Va recomand un medic care practica homeopatia clasica si care are experienta ca. de ex. Dr. Gheoerge Jurj (TM), Dr. Dumitrescu Ioan (Buc)., Dr. Raceanu (Iasi), Dr. Ileana Randasu (Buc), Dr. Doina Pavlovschi (Buc), Dr. Silvia Nedelcu (Buc), Dr. Zainescu Laura (Brasov), Dr. Adrian Alecu (Tg-Mures). Adresele le gasiti in internet.
daca ai nelamuriri da clik pe numele meu si contacteaza-ma poate ca te ajut sa gasesti unmedic bun in orasul tau sau in apropriere.

acum 13 ani

pi m-ar interesa in braila un medic bun...si apoi eu nu am probleme cu calciu ma interesa sa stiu daca e normal ca scaunul meu sa aiba culoarea inchisa si daca e din cauza pastilelor(maltofer si multivitamine)

acum 13 ani

oricum multumesc pentru ajutor

georgia

acum 10 ani

Buna , la care dintre acei doctori ai fost tu si te-a tratat de caderea de calciu ?

elena

acum 13 ani

Fierul iti coloreaza scaunul in negru.

acum 13 ani

multumesc mult m-am mai linistit...dar totusi am o nelemurire foarte mare...simt ca mise zbate intestinul sau ceva in zona intestinului...este ceva grav?

pauna smaranda

acum 8 ani

buna ziua eu am o problema cu stamacul si am facut control dar nu vad sa simt ceva mai bun in continiuare ma duc afara cu scaun moale negru verzui in acest timp eau medicamente de lipsa de fer si de oxiori si ceva antibiotic dar nu cred sa fie de la medicamente ca si mai in nainte ma duceam tot asa la baie cu aceste probleme scaune moi si acum de 2 saptamini ma duc si moale si scaun negru verzui

pauna smaranda

acum 8 ani

vreau sa primesc un raspuns corect ce trebuie sa fac ce analize