Sanii

Diverse

Postata de mayb_e cu 10 ani in urma.

Am aureolele in jurul sfarcurilor mari si arata urat zic eu.e o problema hormonala sau asa o sa raman cu ele si nu se poate face nimic in privinta asta?

Raspunsuri (3)

PETERDENT ART

acum 10 ani

buna ,
intrebarea mea este: aratau asa dintotdeauna sau au survenit modificari? ce varsta aveti? cum este menstruatia ca regularitate si abundenta?
dr. Peter Otilia Erika

mayb_e

acum 10 ani

Buna.
Am 21 de ani .Cam de la varsta de 14-15 ani ii am asa .
Menstruatia e regulata ,uneori vine mai devreme si dureaza in jur de 2-3 zile pe urma am secretii maronii vreo 2 zile.

PETERDENT ART

acum 10 ani

buna ziua,
cred ca nu aveti motiv de ingrijorare,probabil asa este anatomia lor.totusi pt linistea dvoastra consultati un medic ginecolog iar daca dupa nvestigatii nu se constata nimic inseamna ca e vba de natura anatomica.in cazul in care sunteti nemultumita puteti consulta un medic estetician care va va da solutii pt schimbarea aspectului:)