sangerari in timpul actului sexual

Diverse

Postata de delfinulmic_1975 cu 13 ani in urma.

de ce sangerez in timpul actului sexual?daca stie cineva as dori un tratament.

Raspunsuri (6)

elena

acum 13 ani

In timpul actului sexual poti sangera daca ai o rana pe colul uterin. mAI POTI SANGERA DACA AI FIBROM UTERIN ORI CHIST OVARIAN. Nimeni nu-ti poate da tratament pe forum, fara consultatie si analize.. Trebuie sa mergi sa-ti faci un control ginecologic si/sau o echografie pelvina. Nu sta fara sa mergi la dr. Problema poate fi serioasa. Sanatate!

delfinulmic

acum 13 ani

dar de ce nu sangerez tot timpul?....sa zic k am avut un act sexual de 2 zile(de exemplu)...si nu am sangerat....si sa mai zik k aseara knd am avut act sexual am sangerat(dau un exemplu)....deci de ce nu sangerezi tot timpu cand am act sexual?.....odata sangerez odata nu sangerez?....oare din ce cauza?multumesc mult

ancutza

acum 13 ani

poate fi si din cauza ca nu esti suficient de excitata insa cel mai bine e sa mergi la medic la un control

ramona

acum 13 ani

poti sangera daca nu esti excitata??????

MIHAELA

acum 11 ani

NU STIU NIMIC CE SE INTAMPLA DAR SI EU AS VREA SA VA INTREB DIN CE CAUZA SANGEREZ DUPA CE INTRETIN RELATI SEXUALE

zuzza

acum 10 ani

Buna. Am 18 ani si si de un an am contact sexual însa de ceva timp sangerez in timpul actului sexual si in afara de acest lucru am menstruatie de 2 ori pe luna .imi poate da cineva un raspuns.?