sangerari gingivale

Diverse

Postata de yana88 cu 12 ani in urma.

Ce pasta de dinti as putea folosi impotriva sangerarilor gingivale?

Raspunsuri (3)

colnago

acum 12 ani

Senzodine, Gano Fres. Insa acestea nu trateaza decit simptomele, nu si cauza singerarii.

Medic Epuran

acum 12 ani

Pentru sângerări gingivale recomand pasta de dinţi Parodontax (medicii stomatologi o recomandă deoarece produce rezultate spectaculoase la mulţi dintre pacienţi cu sângerări gingivale)

alina774

acum 12 ani

mergi mai intai sa faci un detartraj !