sangerare

Diverse

Postata de bulanul cu 11 ani in urma.

problemea mea suna cam asa.....dupa o luna de repaus am reinceput munca...(macelarie)...azi in timpul muncii facand efort fizic si transpirand putin la un momentdat am simtit o epuizare fizica enorma cu putine dureri de cap......la pauza am baut o cafea dupa care reincepand munca au in ceput sa ma piste si ochii.......la sfarsitul programului am constatat ca intr-o nara aveam sange inchegat..........mentionez ca niciodata nu am avut probl de genu cu sange in nari sau,sa-mi curga sange din nas ~!..........ar putea sa fie repausul de vina?...iar reincepand munca in fortza sa fi afectat?.....va multumesc anticipat!!!

Raspunsuri (3)

Naturopat Claudia

acum 11 ani

Cred ca mai degraba e vorba de probleme cu tensiunea arteriala. E bine ca v''a curs sange din nas... daca acest mic atac se producea la nivelul capului sau in alta parte va dati seama ca nu era asa simplu... e vorba si de cafea, si de efortul fizic depus. ar fi bine sa mergeti la un control. Sau daca vreti un tratament natural ma puteti contacta la adresa de e''mail [email protected] pentru a va spune despre ce e vorba si ce va poate ajuta la reglarea tensiunii.

bbb

acum 11 ani

am un colesteatom in recidiva la urechea dreapta ( operat de 10 ani ) pot sa fac ceva tratament pt ca nu vreau inca o operatie multumesc

ioio

acum 11 ani

ieri seara si azi seara mia curs sange din nas,nu foarte mult cateva picaturi. ce inseamna am 23 de ani sunt baiat. care poate fi cauza , sunt mecanic mai muncesc si afara in frig, ce imi recomandati sa fac. nu mi sa mai intamplat pana acum , caqre ar fi cauza. si ieri pe zi am vomitt mam simtit km rau si seara mia curs sange , cu o seara inante nu prea am dormit k batea vantu tare si mam km speriat sa nu ia acoperisu