sangerare ureche medie

Diverse

Postata de gabi38 cu 10 ani in urma.

Buna ziua.de 6 zile am un disconfort la urechea stanga, o durere f.mica spre marginea inferioara a timpanului, inspre os.am introdus cu atentie un betisor de ureche si avea un pic de sange,fara miros.dimineata trebuie sa ma curat cu betisorul din cauza depunerilor care se scurg inspre canal, este ceara usor grunjoasa.mentionez ca problema s-a declansat de la purtarea unei casti de mp4 pe care nu am bagat-o adanc si nici muzica nu era la volum mare.sunt recunoscatoare pentru orice sfat.multumesc

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este indicat sa consultati un medic ORL-ist pentru evaluare; probabil este o infectie insa trebuie confirmata de catre specialist.