salut

Diverse

Postata de marcel154958 cu 14 ani in urma.

ce sa fac fac sa nu mai am scurgeri de lichid secretos din penis in timpul excitarii?

Raspunsuri (6)

maya(

acum 14 ani

am si eu un prieten care are aceeasi problema ca si tine,si a folosit si akm e foarte happy.ti le recomand si tie.numai bine

raluca

acum 14 ani

Citat:
ce sa fac fac sa nu mai am scurgeri de lichid secretos din penis in timpul excitarii?

Buna Marcel,
Mergi la farmacie si cumpara climinax. Acest medicament stopeaza ejacularea precoce. Succes

marcel154958

acum 14 ani

Multumesc de sfat cum se gaseste acest climinax e pastila unguient sai ce e? Eu nu am probleme ca termin prea repede nu, ci lichidul secretia ce iese cand sexul e excitat

maya(

acum 14 ani

el le-a luat de pe un site numai bine.(sunt pastile)

raluca

acum 14 ani

Citat:
Multumesc de sfat cum se gaseste acest climinax e pastila unguient sai ce e? Eu nu am probleme ca termin prea repede nu, ci lichidul secretia ce iese cand sexul e excitat

Buna Marcel,
Cel mai indicat ar fi sa te prezinti la medic fara nici o inhibitie. Uneori barbatii care prezinta anumite infectii chiar asimptomatice au din cand in cand o mica secretie, cat o picatura, de lichid care poate avea diverse aspecte, desnitati sau mirosuri, insa pateaza slipul. Daca nu a fost vorba de o stare de excitare, aceste secretii sunt sigur anormale, chiar daca alta simptomatologie nu exista. Parerea mea ar fi sa mergi sa vezi ce ai ca sa poti trata din timp aceasta secretie. Numai bine si pe curand.

Sheila

acum 14 ani

Ai si dureri la contact, alte simptome sau doar lipsa de lichid, te deranjeaza cu ceva?
Te sfatuiesc sa nu testezi medicamente si creme care nu sunt recomandate de medic, pot sa apara probleme mai mari.