Salut!ma doare in fata si in spate in dreptul inimi?

Diverse

Postata de MembruMobileApp1512659862 cu 6 ani in urma.

Am 26 de ani am fost la spital pentru ca am facut un atac de panica si de acolo a inceput totul...(am impresia ca am probleme cu inima)ma doare in fata si in spate in dreptul inimii aveam spasme musculare stare de greata (dimineata cand ma trezesc) sunt balonat mereu...am arsuri pe gat,uneori ma simt ametit si mai demult am avut probleme cu fierea era colmatata.am fost la medicul cardiolog mi.a facut analize la sange ekg-uri si tot nu mi.a iesit din cap.peste ceva timp iar am fost sa fac testul sub efort mi.a spus ca nu am nimic.dupa care mi.am pus holter TA pe mine 24 h mi.a zis ca nu am nimic.nu inteleg dc am in continuare starile astea.Multumesc!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-ale-inimii-si-vaselor/atac-de-panica-sau-atac-de-cordi-cum-se-face-corect-diferenta_15796