Sânge din ureche

Diverse

Postata de MembruMobileApp1495633315 cu 6 ani in urma.

Buna ziua. Aseară am avut o durere de cap mai puternică. Peste noapte am constatat că mi-a curs sânge din ureche si că sunt ametita. L-am curățat dar de dimineață am văzut urecheat iar plina de sânge. La controlul ORL mi-au spus că am făcut un avc minor și mi-au dat tratament pentru otita externa. Referitor la avc au spus că nu e cazul sa îmi fac griji. Încă mă doare capul și nu știu ce să fac. E nevoie sa fac un rmn sau sa îmi fac griji?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Va recomandam sa apelati numarul de urgenta 112 sau sa consultati un medic cat mai curand posibil.