Rutin 100%

Diverse

Postata de george79122450 cu 15 ani in urma.

Pentru imbunatatirea circulatiei si intarirea sistemului circulator mamei mele i s-a recomandat Rutin. Problema este ca in prezent pe peiata nu am gasit nici un mdicament bazat 100% pe rutin, asa cum era Rutin S de la Antibiotice Iasi care nu se mai fabrica.
Ati putea va rog sa-mi indicati niste medicamente eficiente bazate pe Rutin in proportie foarte mare, daca se poate numai rutin? Pot fi si straine, am posibilitatea sa le cumpar si din Germania sau Franta.

Raspunsuri (1)

alexandru1086805

acum 15 ani

Cred ca o farmacista amabila va poate recomanda mai degraba informatii in acest sens. Sunt foarte multe medicamente care au aceeasi substanta la baza dar au denumiri diferite. Majoritatea pacientilor (oamenilor bolnavi) nici nu cunosc care ar fi substantele active ale medicamentelor. De aceea, cel mai indicat ar fi sa cereti parerea unui/unuei farmacist/e.