RUBJOVIT, solutie oftalmica

Diverse

Postata de neelu cu 12 ani in urma.

Buna ziua.
Am doua intrebari:
1. - se pot aplica, in acelasi timp, doua solutii picaturi ochi (ex: QUINAX plus RUBJOVIT)?
2. - pt o cataracta diagnosticata in 2006, care pana acum a avut o evolutie latenta (practic a evoluat f putin) pe care dintre preparatele gen picaturi in ochi le recomandati?
Mentionez faptul ca, am 50 de ani si nu am antecedente medicale (nu am diabet, reumatism, etc). Va multumesc.

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Nu are sens sa le folositi pe ambele. Ramaneti cu Quinax, Rubjovitul este cam "apa de ploaie", imi cer scuze pentru expresie.

neelu

acum 12 ani

Multumesc.