ROSU MEREU in obraji

Diverse

Postata de Nicu93 cu 9 ani in urma.

Salut nu stiu ce sa mai fac sunt deprimat la maxim plus ca vine si vara
De mic sunt rosu in obraji (ma rog eram rosu ca un om normal la emoti banuiesc) de 3 4 ani insa treaba asta a devenit permanenta si obraji imi sunt rosi permanent cand sunt racit sau urmeaza sa raceasc e jale imi fierbe fatza am fost la medic endocrinolog nimic hormoni imi sunt ok si tiroida e ok ca forma
Am fost la inima inima e ok nu are nimic tensiune buna etc bune
Am vrut sa merg si la plamani sa vad nu am ceva nasol al ei altceva nustiu ce ar putea fi
Am fost la dermatolog mia dat o crema sensibio ar de la bioderma si apa de curatare micelara
Nici un rezultat! Precizez ca fac sala de 3 ani de zile si fac antrenamente cam greoaie! am 21 de ani si nu mai stiu ce sa fac tot timpu sunt rosu iar acum vine vara si e jale nu mai pot iesi din casa pt ca daca vobesc cu cineva fatza in fatza si ma emotionez imi transpira toata fatza! ce sa faccccccc? sunt disperat

Raspunsuri (1)

Utilizator21707053243

acum 2 luni

Salut, si eu sufar tot de aceeasi "boala"(rosu mereu in obaraj), voiam sa te intreb daca ai gasit remediul sau cauza(si eu fac sala de 2 ani).Daca vezi mesajul asta da mi te rog frumos un mail:stefanmihailescu2005@ adresa_web_filtrata