RHINATHIOL, sirop

Diverse

Postata de Raluca204 cu 12 ani in urma.

In loc de revigrip (sirop de tuse pt. copii) se poate da rhinathiol?....tusea era destul; de urata acum 2 zile cand am fost la medic si era o tuse care parca era gata sa rupa...nu era deloc uscata. Multumesc.

Raspunsuri (2)

Medic Epuran

acum 12 ani

După părerea mea nu este nici o problemă dacă substituiţi Revigrip sirop cu Rhinathiol sirop, dar ar fi mai indicată opinia unui medic pediatru

buznea ana maria

acum 9 ani

cum se administreaza rhinathiolul siropp la un sugar de 4 luni si 7,5 kg?