RH negativ si RH pozitiv

Diverse

Postata de allyaly cu 9 ani in urma.

Buna. Am o intrebare si mi-as dori sa primesc cateva sfaturi. Eu si sotul meu ne dorim un bebe, desi suntem tineri si proaspat casatoriti ... asta ne dorim. Bubita e ca eu am grupa de sange A2 rh negativ iar sotul meu are 01 rh pozitiv si am auzit tot felul de pareri legate de sanaratea bebelusului. Inca nu am ajuns sa vb cu dr ginecolog, am programarea vineri dar as vrea sa stiu ce parere aveti si daca sunt mamici care au fost in aceeasi situatie ca a mea. Va multumesc.

Raspunsuri (3)

Mirna

acum 9 ani

Sunt articole deja pe site despre subiectul asta. Cauta RH negativ si afli toate detaliile.

eu

acum 9 ani

http://s*****a/t3529-testul-rh-la-gravide-una-din-fraudele-medicale-care-imbolnavesc-mamele-si-copiii-rh-negativ

tot eu

acum 9 ani

Cauta in google:
" Testul RH la gravide - una din fraudele medicale care imbolnavesc mamele si copiii"