retard mintal

Diverse

Postata de lacrisijimmi cu 13 ani in urma.

retardul mintal sever se poate la copii sa se recupereze si prin celule stem?

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 13 ani

Din pacate, in nici un caz.

Emilia

acum 13 ani

Am in familie un baiat care are retard mintal sever si vreau sa stiu daca exista posibilitatea de a se mai face bine.cine poate sa-mi raspunda la intreabarea asta rog sa-mi scrie pe adresa de email sweet_girl_emyk.Va multumesc.:*

lacrisijimmi

acum 13 ani

pana acum toti doctori spun ca nu dar trebuir lucrat cu ei pentru a ramane macar la nuvelul la care este pentru a nu pierde tot ce stie pana atunci

FRATILA DAVID

acum 13 ani

'''' VREAU SA SPUN CA SI EU AM AVUT RETARD DIN NASTERE , DAR DE LA 11 ANI M-AM VINDECAT DE BOALA ASTA PT. CA D-- ZEU M-A VINDECAT. AMIN.