respiratie grea

Diverse

Postata de magdal3na cu 11 ani in urma.

am respiratia grea simt ca ma apasa ceva pe piept ameteli si o senzatie ciudata in cap parca am o ceata in tot capul

Raspunsuri (4)

Naturopat Claudia

acum 11 ani

v''as recomanda o investigatie generala a tuturor organelor. asa va putem spune detaliat si personal despre ce e vorba. asteptm sa ne sunati

magdal3na

acum 11 ani

am facut anumite analize in urma carora am avut calciu sub limita am facut ekg si ecograf la cardiolog dar la inima e totul ok mia zis ca ar fi stare de anxietate

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este indicat sa consultati medicul internist pentru evaluare si recomandari adecvate.

sendy

acum 10 ani

Si eu am aceiasi prob...simt ca ma apasa ceva in piept,simt ca raman fara aer...ameteli,dureri de cap..am fost la farmacie si mi sa dat calciu si magneziu...si un sedativ c...habar n.am..stari de panica n.as avea de ce sa am...