recomandare chirurg

Diverse

Postata de Florentina43117715 cu 15 ani in urma.

buna! trebuie sa fac o operatie de hernie inghinala, (nu e f.grava, dar zice ca-i mai bine inainte de a ramane insarcinata) si vreau sa o fac in bucuresti (eu sunt din arges).
va rog sa-mi recomandati un doctor chirurg bun,care sa vorbeasca frumos si clar (eu nu inteleg termenii lor)si la ce spital il gasesc.
multumesc!!

Raspunsuri (5)

maria731

acum 15 ani

eu iti recomad un medic bun la spitalul universitar pe dr PANESCU MIHAI este asa cum ti-l doresti si este foarte bun pe mine ma operat am avut pancreasul perforat bafta multa

Marinela479568

acum 15 ani

Ce inseamna hernie inghinala ?????? Care sunt manifestarile?????

Doru3132734

acum 15 ani

Dr. Munteanu Rubin spitalul Sfantul Ioan

roxana313125038

acum 15 ani

dr. Leonard David de la Institutul Clinic Fundeni - 0748220071

sia

acum 11 ani

vreau sa va recomand un chirurg f.bun dr. Panescu Mihai de la SUUB. aveti incredere in el. e specialist.