Raceala si tuse

Diverse

Postata de Nykol112 cu 11 ani in urma.

Buna ziua,
Ma numesc Nicoleta si am nevoie de niste sfaturi di partea voastra.De cand zapada a venit,mama mea a racit foarte tare.Ii este foarte rau si tuseste,in special noaptea.Am incercat multe medicamente insa starea ei a ramas lafel.Acum as vrea sa merg pe calea
leacurilor naturiste.Daca stiti unul va rog sa imi raspundeti.

Multumesc.

Raspunsuri (4)

Naturopat Claudia

acum 11 ani

Buna ziua. E posibil ca mama ta sa aiba o imunitate foarte scazuta. Ar ajuta''o sucurile naturale de lamaie stoarsa cu portocale. De asemenea si ceaiurile de macese si fructe de padure. Daca e vorba de ceva mai grav am putea discuta mai detaliat direct pe adresa mea de e''mail [email protected].

Nykol112

acum 11 ani

Multumesc frumos pentru sfaturi!
Va urez sarbatori fericite si LA MULTI ANI!

Naturopat Claudia

acum 11 ani

Buna ziua. E posibil ca mama ta sa aiba o imunitate foarte scazuta. Ar ajuta''o sucurile naturale de lamaie stoarsa cu portocale. De asemenea si ceaiurile de macese si fructe de padure. Daca e vorba de ceva mai grav am putea discuta mai detaliat direct pe adresa mea de e''mail [email protected].

cornelia

acum 11 ani

Buna,
Incearca homeopatia. Aceasta ajuta foarte mult in problemele de sanatate, dar trebuie gasit un medic homeopat bun. Este foarte important medicul homeopat pentru ca homeopatia sa aiba rezultate!
Sanatate multa si noroc in gasirea unui medic homeopat!