punga de puroi

Diverse

Postata de tsp sebi cu 11 ani in urma.

buna ziua . am si eu o intrebare , de aproape 4 luni mi s-a format o punga de puroi in ceru guri ,am facut tratament si mi-a disparut aproape complet dar dupa putin timp a reaparut , nu am mai tratato am crezut ca ma disparea dar inca nu a disparut , am facut acum cateva zile din nou tratament dar nu mai dispare , va rog sa ma ajutati cu un raspuns daca se poate .

VA MULTUMESC

Raspunsuri (1)

strul_15

acum 11 ani

acum 3-4 ani am avut aceeasi problema. se pare ca acea infectie se localizeaza in cerul gurii de la o masea care e cariata(daca tu nu vezi caria asta nu inseamna ca nu exista, e ascunsa ). dupa ce am scos maseaua (nu se mai putea recupera?) am scapat si de infectie.