probleme

Diverse

Postata de seneca cu 12 ani in urma.

buna am nevode o informatie luna trecuta nu mi-a venit ciclul abia luna aceasta si ma dor foarte tare sani de vreo2 luni si cv am nevoie ssa stiu e posibil sa fiu gravida ?

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 12 ani

Ai auzit de test de sarcina? Sau zic o noutate?

seneca

acum 12 ani

mi-am facut testul de sarcina si imi arata ca nu sunt
si mi-lam facut de mai multe ori in diferite luni si penultima oara imi arata ca sunt dupaia am mai lasat sa treaca timpu si mi-am mai facut si mi-a aratat negativ deci nu stiu ce sa spun nu sunt bune sau cine stie dar eu nu stiu ce am ca ma doar sani si asa vrea sa stiu din ce cauza

Carpe Diem

acum 12 ani

Mai fa un test de sarcina si du-te urgent la un medic ginecolog, sa nu fie o sarcina extrauterina, mai ales daca spui ca un test a iesit pozitiv. O ecografie intravaginala te va lamuri. Mai bine mergi degeaba la control, decat sa ajungi prea tarziu!

seneca

acum 12 ani

multumesc pt informatie